Vyklízení Praha.jpg
Ceník za vyklízení.png
Jak probíhá vyklízení.png
Recenze na Vyklízení včetně likvidace odpadu.png
Naše realizace.png
kontakt na Vyklízení Praha Obchody levně.png
Zadejte poptávku na Vyklízecí práce.png
TOPlist
Vyklízení Praha Obchody levně Naše firma Vyklízení Praha Obchody levně se zabývá nabídkou kompletních služeb spojených s vyklízením  bytů a nebytových prostor., ale v případě zájmu o naše služby za vámi přijedeme i do vzdálenějších míst. Nabízíme vyklízení, kanceláří, dílen a skladů, likvidací odpadů, starého železa a autovaků, úklid zahrad a veškerých prostor.Potřebujete vyklidit dům po podnájemnících, nebo po zemřelém? O vše se spolehlivě postaráme kdekoliv. Vybavení, které budete chtít zachovat, vám výhodně přestěhujeme, kam budete potřebovat. Vyklízení Praha Obchody levně Pro zbytek zajistíme ekologickou likvidaci. Jsme maximálně přizpůsobiví z hlediska termínu. Ani vyklízení večer, o víkendu, nebo v den státního svátku pro nás není problém a je za stejně výhodné ceny, jako ve všední den. Samozřejmostí je vyklizení celého domu, vč. půdy, sklepa, přilehlých stodol, apod.Vyklízení Praha Obchody levně

Skartace dokumentů Praha

Skartace dokumentů Praha.jpg

Skartace dokumentů Praha Obchody levně

Skartace dokumentů Praha  nonstop.jpg
Skartace dokumentů Praha Obchody levně Potřebujete se zbavit archivů s osobními údaji či účetních dokladů? Nezapomeňte na povinnost skartace dokumentů. Využijte naše služby. Skartace dokumentů Praha Obchody levně Díky certifikovanému skartovacímu stroji se o likvidaci dokumentů postaráme beze zbytku. I s vystavením potvrzení.

Skartace dokumentů Praha Obchody levně nabízí bezpečnou likvidaci veškeré dokumentace - dopisy, faktury, dodací listy, poznámky,  formuláře, příručky, záznamy z kartoték, provozní řády, knihy jízd, výkresy, mapy, šeky, poukázky a všechny druhy dokladů.
Skartace dokumentů Praha Obchody levně Naši službu včetně dopravy nabízíme firmám, živnostníkům, fyzickým osobám , tj. všude, kde chcete zamezit přístupu k informacím třetím osobám.

Skartace dokumentů Praha Obchody levně Všechny starosti s citlivými dokumenty nechte na naší firmě, Skartace dokumentů Praha Obchody levně vy se soustřeďte na vaše podnikání!


Tříděná skartace
 
Skartace dokumentů Praha Obchody levně dokumenty bez pevných obalů, závěsných složek, eurosložek, kopíráků, barevných a plastových rozlišovačů, časopisů, novin a datových nosičů. Kancelářské sponky a kovové sešívače mohou v
dokumentech zůstat.

Netříděná skartace

Skartace dokumentů Praha Obchody levně Dokumenty převzaté ke skartaci ve stavu v jakém byly uloženy ve spisovnách – v pořadačích, archivních boxech, rychlovazačích obsahující plasty, eurosložky, kovy, kopíráky, časopisy, datové nosiče apod. Dokumenty je nutno před samotnou skartací dotřídit.


Po dohodě můžete být přítomni u skartace svých dokumentů.

Doprava smluvně, vytvoříme nabídku na základě vašich požadavků. Dopravu zajišťujeme osobními vozidly s uzavřeným nákladním prostorem.

Vystavíme certifikát o provedeném příjmu dokumentů ke skartaci, likvidaci a ekologickém nakládání s odpady.

Jsme připraveni Vám obratem zpracovat nabídku.
 
Odvoz po celé ČR
 
Ceník skartace
Skartace dokumentů Praha Obchody levně.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one